İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En İyi 2018 Filmleri 2018 de Adından Çok Bahsedilmiş En Çok İzlenmiş Filmler

Son güncelleme tarihi Ocak 5, 2022

Sinema için güzel bir yıl oldu 2018 Filmleri ile sinema tarihine önemli eserler bıraktı. 2018 filmleri içerisinde Marvel’in ilk Siyahi kahramanı “Black Panther” önemli bir sinema filmiydi. Hazırladığımız liste 2018’in Filmleri içerisinde kategori ayrımı yapmadan oluşturulmuştur. En iyi 2018 filmleri listesini ve altında detaylarını sizler için oluşturduk. Bakalım bu listedeki filmlerden hangilerini izlediniz ?

En iyi 2018 Filmleri

 1. Roma
 2. A Star Is Born – Bir Star Doğuyor
 3. Black Panther / Kara Panter
 4. The Favorite / Sarayın Gözdesi
 5. BlacKkKlansman / Karanlıkta Karşı Karşıya
 6. If Beale Street Could Talk
 7. First Man / Ay’da İlk İnsan
 8. First Reformed
 9. Eighth Grade / 8. Sınıf
 10. Green Book / Yeşil Rehber
 11. Vice
 12. Buh-Ning / Şüphe
 13. Widows / Dul Kadınlar
 14. Spider-Man: Into The Spider Verse / Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde
 15. The Rider
 16. Hereditary / Ayin
 17. Cold War / Soğuk Savaş
 18. The Ballad of Buster Scruggs
 19. Bohemian Rhapsody
 20. Won’t You Be My Neighbor?
 21. Başlat – Ready Player One
 22. Sessiz Bir Yer – A Quiet Place
 23. Avengers: Sonsuzluk Savaşı – Avengers: Infinity War
 24. Ocean’s Eight
 25. Han Solo Bir Star Wars Hikayesi
 26. Oyun Gecesi – Game Night
 27. Her Gün – Every Day
 28. Tomb Rader
 29. Dead Pool 2
 30. 30. Jurassic Dünyası: Yıkılış
 31. Yok Oluş- Annihilation
 32. İnanılmaz Aile 2 – Incredibles 2
 33. Bizim İçin Şmapiyon
2018'in En İyi Filmleri
2018 Yılının en iyi filmleri

En iyi filmler 2018 yazımız bir Netflix yapımı ile başlıyor. Roma son derece derin ve şiirsel bir başyapıt olarak adlandırılabilir. Oscar ödüllü yönetmen Alfonso Cuarón’un 1970’lerde Mexico City’nin Roma banliyösünde yaşadığı anılarından uyarladığı yapım siyah beyaz olarak çekilmiş. Hizmetçi Cleo’nun sıradan hayatını merkezine alırken, bir ailenin boşanma dramı ve aile içi gerginliğini, dönemin siyasetiyle karşılaştırıyor. Kesintisiz çekim yönteminin kullanıldığı filmde gerçeklik ve dram en üst seviyede aktarılıyor.

2. A Star Is Born / Bir Yıldız Doğuyor

2018 Filmleri - A star is born
2018 Filmleri – A star is born

 Lady Gaga’nın oyunculuk yeteneğiyle harmanlandığı 2018 yapımı filmde, klasikleşmiş bir konunun nasıl ilgi çekici ve iddialı bir hale gelebildiğine şahit oluyoruz. Bir zamanların ünlü country şarkıcısı Jackson Maine (Bradley Cooper), kariyerinde düşüşe geçtiği bir dönemi yaşarken Ally (Lady Gaga) adında yetenekli ancak tanınmamış genç bir müzisyen ile tanışır. Bir araya gelmelerinin ardından kısa sürede yakınlaşan ikilinin birlikte sergiledikleri performanslar herkesin dikkatini çeker ancak Ally kariyerinde yükselişe geçerken, kötü alışkanlıklarından vazgeçemeyen Maine onun gölgesinde kalır. Sanatsal bir yapım 2018 Filmleri listemizin 2. sırasında yer alıyor.

3. Black Panther / Kara Panter

 2018 Filmleri - Black Panther / Kara Panter
2018 Filmleri – Black Panther / Kara Panter

Özgün konusu ve dünya çapında ulaştığı 1.4 milyar dolarlık gişe ile Marvel Sinematik Evreni’nin en iyi 2018 filmi olarak karşımıza çıkıyor. Film, T’Challa yani Kara Panter’in babasının ölümünden sonra hakkı olan tahta sahip çıkmak için teknolojik olarak çok önde olan Wakanda’ya dönmesi ile başlıyor.  Tüm olaylar ve kahramanların siyah ırktan geldiği bu gösterişli filmin görüntü yönetmenliğini  Oscar’a aday olan ilk kadın görüntü yönetmeni olan Rachel Morrison üstleniyor.

4. The Favourite / Sarayın Gözdesi

En iyi 2018 Filmleri - The Favourite / Sarayın Gözdesi
En iyi 2018 Filmleri – The Favourite / Sarayın Gözdesi

En iyi 2018 Filmleri sıralamasında 4. sırada. Kraliçe Anne’nin gözdesi olmak için birbiriyle rekabet eden iki kadının gerçek hikayesini ve Kraliçe Anne’in kraliyet entrikalarını tüm çıplaklığıyla ele alıyor. Olaylar 18. yüzyıl da İngiltere ve Fransa’nın savaş halinde olduğu bir dönemde işleniyor. Kraliçe Anne’in danışmanı ve gizli sevgilisi olan Marlborough düşesi Lady Sarah ve saraya gelen kuzeni Abigail’in arsındaki güç dengelerini  izliyoruz. 

5. BlacKkKlansman / Karanlıkta Karşı Karşıya

Gerçek bir hikayeden esinlenerek yazılanı aynı adlı biyografik romandan sinemaya uyarlandı.  1970’li yıllarda Colorado’da yaşayan Afro-Amerikan bir polis memuru olan Ron Stallworth’un ortağı Flip Zimmerman ile birlikte verdiği mücadele anlatılıyor. Beyaz ırkın üstünlüğünü savunan Ku Klux Klan isimli örgütün eylemlerini durdurmak için örgütün içine sızmaları ve sonrasında verdikleri mücadeleyi konu ediniyor.

En iyi 2018 Filmleri – BlacKkKlansman / Karanlıkta Karşı Karşıya

6. If Beale Street Could Talk

19 yaşındaki Tish ve 22 yaşındaki Fonny birbirlerine çok aşık olan genç bir çifttir. Bu tutkulu aşk ikiliyi zorlu ailelerinden ve dış dünyanın acımasız yüzünden korumaktadır. İkili nişanlanır ve kısa süre sonra Tish hamile kalır. Çiftin önünde ailelerini planlamak ve huzurlu yıllar geçirmek için güzel bir fırsat vardır. Ancak günün birinde dünyaları tepetaklak olur. Fonny haksız yere Porto Rikolu kadın olan Victoria Rogers’a tecavüz etmekle suçlanmıştır. Şimdi Tish, ailesi ve avukatı, Tish’in karnındaki bebek doğmadan önce Fonny’i serbest bıraktıracak kanıtı bulmak için zamana karşı yarışmak zorundadır.

En iyi 2018 Filmleri – If Beale Street Could Talk

7. First Man / Ay’da İlk İnsan

Ay’da İlk İnsan, astronot Neil Armstrong’un NASA temelli aya gidiş görevini konu ediyor. 1969 yılında Apollo 11, Ay’ın yüzeyine dokunduğunda otuz sekiz yaşındaki Amerikalı astronot Neil Armstrong bir efsane oldu. NASA’nın aya ayak basma yolculuğunun hikayesinin anlatıldığı filmde, Neil Armstrong’a ve 1961-1969 yılları arasına odaklanılıyor. NASA ve Apollo 11 ekibinin 1960’larda SSCB’ye karşı uzay yarışını kazanmak için karşı karşıya kaldıkları muazzam baskıyı da seyircilerin gözleri önüne seriyor.

En iyi 2018 Filmleri -First Man / Ay'da İlk İnsan
En iyi 2018 Filmleri – First Man / Ay’da İlk İnsan

8.First Reformed

Ethan Hawke tarafından canlandırılan eski bir askeri papaz, oğlunun ölümü yüzünden dağılmış durumdadır. Kilisesinin üyelerinden biri de radikal çevreci kocası intihar etmiş olan Mary’dir. Bu ikisi arkadaş olur ve film ilerledikçe Hawke’ın karakteri kilisenin şüpheli işlerini incelemeye başlar ve kilisesinin etik olmayan şirketlerle suç ortaklığıyla ilgili sırlarını keşfeder. Yönetmenliğinin Paul Schrader’ın üstlendiği 2018 yapımı filmin oyuncu kadrosunda Ethan Hawke, Amanda Seyfried, Cedric The Entertainer, Michael Gaston gibi isimler yer alıyor.

En iyi 2018 Filmleri – 8.First Reformed

9. Eighth Grade / 8. Sınıf

Kayla ortaokul son sınıfta okuyan bir öğrencidir. Liseye geçişini sağlayacak olan dönem sonu yalnızca 1 hafta uzaktadır. 1 hafta sonra ortaokul hayatı bitecek ve yepyeni bir sayfa açılmış olacaktır. Ancak bu hayat değiştiren deneyime ulaşabilmek için genç kızın 1 hafta daha bu kabus gibi ortaokul hayatına katlanması, sorunlarla başa çıkması ve dayanıklı olması gereklidir… 2018 Filmleri yazımısın 9. sırasında 8. Sınıf var.

En iyi Filmler 2018-Eighth Grade / 8. Sınıf
En iyi 2018 Filmleri- Eighth Grade / 8. Sınıf

10. Green Book / Yeşil Rehber

Yeşil Rehber, ünlü bir piyanist ve konser turu kapsamında onun şoförü olarak çalışan Tony’nin hikayesini anlatıyor. Tony Lip, Bronx’taki bir İtalyan Amerikan mahallesinde yaşamaktadır. Ünlü Afro-Amerikalı piyanist Dr. Don Shirley ise konser turu için hazırlanmaktadır. Ünlü müzisyen tur kapsamında Manhattan’dan güneye doğru birçok yere gidecektir. Kendisi ile şehir şehir gezecek bir şoför arayışında olan Shirley, bir süredir işsiz olan Tony’yi işe alır. Tony, yolculuk sırasında Afro-Amerikalılar için güvenli olan güzergahları kullanabilmek için “The Green Book” isimli kılavuzdan yardım alır. Dr Shirley ve Tony çıktıkları bu yolculukta ırkçılıkla, tehlikeyle ve beklenmedik nezaketle karşılaşır. İkili bu zorlu yolculuklarında farklılıklarını bir kenara bırakmak zorundadır.

En iyi Filmler -Green Book / Yeşil Rehber
En iyi 2018 Filmleri – Green Book / Yeşil Rehber

11. Vice

Vice, ABD’de 2001- 2009 yılları arasında başkan yardımcısı olarak görev yapan Dick Cheney’in hayat hikayesini konu ediyor. 30 Ocak 1941 yılında dünyaya gelen Cheney, Amerikan tarihinin en güçlü başkan yardımcılarından biri olan bilinir. Daha önceden Özel Kalem Müdürlüğü ve Savunma Bakanlığı yapan Cheney, 2000 yılında Başkan Yardımcısı adayı olarak katıldığı seçimleri kazandı. Filmde, George W. Bush’un başkanlığı döneminde görev yapan Cheney’in uyguladığı politikalar ve 9 Eylül saldırısı sonrasındaki süreci yönetmedeki etkisine odaklanılıyor.

En iyi 2018 Filmleri -Vice
En iyi 2018 Filmleri -Vice

12. Buh-Ning / Şüphe

Ara sıra yazarlıkla uğraşan Jongsu aynı zamanda yarı zamanlı kuryelik yapmaktadır. Bir gün bir paket teslimatına giden Jongsu bu sırda eski komşusu Haemi’yle karşılaşır. İkisi arasında kısa zamanda bir çekim oluşsa da Haemi’nin hayallerindeki Afrika seyahatine çıkması gerekmektedir. Genç kadın seyahate çıkmadan önce Jongsu’dan bir ricada bulunur. Haemi, ülke dışında olduğu zaman zarfında Jongsu’dan kedisine göz kulak olmasını talep eder. Jongsu, bu vesile ile aralarındaki iletişiminin kopmayacağını düşünerek genç kadının ricasını kabul eder. Ne var ki Haemi’nin geziden Ben adında gizemli bir adamla dönmesi, Jongsu başta olmak üzere herkesin hayatını kökünden değiştirir…

En iyi 2018 Filmleri -Buh-Ning / Şüphe
En iyi 2018 Filmleri -Buh-Ning / Şüphe

13. Widows / Dul Kadınlar

Dul Kadınlar, ölen eşlerinin kendilerine bıraktıkları borçtan kurtulmaya çalışan 4 kadının hikayesini konu ediyor. Modern Şikago’da geçen filmde, dört kadının tek ortak noktası; dul kalmış olmalarıdır. Ölen eşlerinin yasını tutan kadınların tek derdi yalnızca sevdikleri adamları özlemekle de sınırlı değildir. Ölen eşlerinin hepsi yasadışı işlere bulaşmışlardır. Asıl mesele, ölen eşlerin geride kalan dullarına suç dünyasında işledikleri suçları borç bırakmış olmasıdır. Ellerinde borçları ödeyecek para olmayan dul kadınların tek şansı, riskli bir soyguna girişmektir.

En iyi 2018 Filmleri -Widows / Dul Kadınlar
En iyi 2018 Filmleri -Widows / Dul Kadınlar

14. Spider-Man: Into The Spider Verse / Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde, dünyayı kurtarmaya çalışan Brooklyn’li genç Miles Morales’in hikayesini konu ediyor. Polis memuru bir baba ve kendisini işine adamış bir annenin çocuğu olan Miles, yeni okuluna uyum sağlamakta zorlanır. Anne ve babası, sadece yetenekli öğrencilerin bulunduğu bir özel okula giden oğullarının başarısını görmeyi arzulamaktadır. Ancak Miles’ın okulla pek ilgisi yoktur. O daha çok arkadaşları ve kendisini grafiti konusunda cesaretlendiren amcası Aaron ile zaman geçirmek ister. Miles, hayatındaki ufak sorunlarla boğuşurken radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılmasıyla bambaşka bir dünyaya adım atar. O artık özel yeteneklere sahip olan bir süper kahramandır.

En iyi 2018 Filmleri - Spider-Man: Into The Spider Verse / Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde
En iyi 2018 Filmleri – Spider-Man: Into The Spider Verse / Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde

15. The Rider

Ölümcül bir kafa travmasına maruz kaldıktan sonra genç bir kovboyun hayatı değişir. Artık kimlik arayışı ve Amerika’nın göbeğinde bir erkek olmak kavramlarını sorgulayacak ve kendini ölçüp biçecektir. Chloé Zhao’nun yazıp yönettiği dram filminin baş rollerini Brady Jandreau, Tim Jandreau, Lilly Jandreau üstleniyor.

En iyi 2018 Filmleri - The Rider
En iyi 2018 Filmleri – The Rider

16. Hereditary / Ayin

Ellen öldüğünde, kızı Annie ve ailesi atalarının gizemli ve giderek korkunçlaşan sırlarını keşfetmeye başlar. Keşfettikleri karanlıklaştıkça, aile üyeleri kendilerine miras kalmış gibi görünen bu korkunç kaderden kurtulmak için daha fazla mücadele etmek zorunda kalır. Ailevi bir trajediyi uğursuz ve derinden sarsıcı bir şeye dönüştüren olaylar, kalan paramparça mirasın gölgesini taşımaktadır.

En iyi 2018 Filmleri - Hereditary / Ayin
En iyi 2018 Filmleri – Hereditary / Ayin

17. Cold War / Soğuk Savaş

Soğuk Savaş Filmi , birbirinden tamamen farklı farklı karakterlere sahip bir kadın ve bir erkek arasındaki tutkulu ama imkansız bir aşkın öyküsünü anlatıyor. Zula ve Wiktor birbirinden tamamen farklı karakterlere sahip olan iki aşıktır. Her ne kadar birbirleriyle anlaşamayacak tipler olsalar da kader onların yollarını ayrılmayacak şekilde birbirine bağlar. 2018 Filmleri listesinin siyah beyaz filmi.

2018 Filmleri Cold War

18. The Ballad of Buster Scruggs

Western türündeki filmde altı farklı öykü konu ediliyor. Vahşi Batı hakkındaki birbirinden farklı 6 öykü, İç Savaş’ın son zamanlarında yaşanan olayları ele alıyor. Yönetmen koltuğunda Joel & Ethan Coennam-ı diğer Coen Kardeşlerin oturduğu filmin kadrosunda James Franco, Liam Neeson, David Krumholtz, Brendan Gleeson, Zoe Kazan, Stephen Root gibi isimler yer alıyor.

En iyi 2018 Filmleri
The Ballad of Buster Scruggs En iyi Filmleri Listemiz de Western

19. Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody, Queen grubuna, müziklerine, klişelere meydan okuyan ve kuralları yıkarak dünyanın en sevilen sanatçılarından biri haline gelen ikonik solistlerine bir saygı duruşu niteliği taşıyor. Film, simgeleşmiş şarkıları ve devrimci sesiyle grubun meteorik yükselişine, Mercury’nin yaşam tarzının kontrolden çıkması ile çıkan iç çatışmaya ve yaşamını tehdit eden hastalığına rağmen Mercury’nin rock müzik tarihinin en büyük performanslarından birinde gruba liderlik ettiği Live Aid konserinin arifesinde muzaffer birleşme sürecine yayılıyor. Bu süreçte de, her zaman bir aile gibi olan ve günümüzde dışlanmışlara, hayalperestlere ve müzikseverlere ilham vermeye devam eden bir grubun mirasını süslüyor.

En iyi film önerileri
Sanatsal içerikli film önerileri

20. Won’t You Be My Neighbor?

Moran Neville’ın yönetmenliğini üstlendiği Won’t You Be My Neighbor filminde televizyon programcısı Fred Rogers’ın hayatı anlatılıyor. “Mr. Roger’s Neighborhood” televizyon programı ile tanınan Rogers, program sayesinde televizyonculuğa farklı bir soluk getirir. Programa katılan ve ekran başındaki birçok çocuğun hayatına dokunan Rogers, kuklaları ile çocukları hem eğlendirir hem de eğitir. Birçok neslin izleyerek büyüdüğü programın arşiv görüntülerinin, ailesi ve arkadaşları ile yapılan röportajların yer aldığı filmde Fred Rogers’in hayatının bilinmeyenleri anlatılıyor.

En çok izlenen en iyi 2018 filmleri

21. Başlat – Ready Player One

Film online oyunların  gelecekte nasıl bir noktaya gelebileceğini çok güzel bir örnek olabilir. Genç yaşta ailesini kaybeden genç bir çocuk  hayatını online bir oyun içerisinde yaşamaktadır. Orada edindiği samimi dostlarla hayatını geçirmektedir. Bir gün oyunun kurucusu olan ve bir efsane olarak bilinen adam,  hayatını kaybeder. Hayatını kaybetmeden önce oyunun içinde gizli anahtarlar olduğunu Ben bunların hepsini bulup ortaya çıkar onu oyunun yeni sahibi olacağını söyler. Genç kahramanımız ve arkadaşları anahtarları bulmak için işe koyulurlar ancak küresel şirketlerde bu işin içindedir ve İşleri hiç de kolay olmayacaktır. Online oyun tutkunlarının kesinlikle soluksuz izleyeceği bir film olacak. 2018 Filmleri içerisinde genler tarafından en çok izlenen filmler arasındadır.

22. Sessiz Bir Yer – A Quiet Place

2018 Yılının en çok izlenen filmleri
2018 Yılının en çok izlenen filmleri

Müthiş bir konuya sahip korku gerilim türündeki olan Sessiz Bir Yer, avını sesle bulan gizemli yaratıkları ve dört kişilik bir aileyi konu almaktadır. Ailenin hayatları tehdit altına girince yaşamlarını kökten değiştirmek zorunda kalırlar. Artık hayatlarını sessiz bir şekilde yaşayacaklardır. Bu onların için hiç de kolay olmayacak.

23. Avengers: Sonsuzluk Savaşı – Avengers: Infinity War

2018 Yılının en çok izlenen filmleri
2018 Yılının en çok izlenen filmleri

Marvel’in Avengers serisinin sondan bir önceki filmi sonsuzluk savaşı.  Marvel evreninin kahramanları sona doğru yaklaşırken nelerle mücadele ettiğine hep beraber Tanık olacağız. Fantastik bilim kurgu ve süper kahraman türü film izleyicilerinin en favori seri filmi olmuştur.

24. Ocean’s Eight

2018 Yılının en çok izlenen filmleri
2018 Yılının en çok izlenen filmleri

Ocean’s Serisinin son filminde bu sefer sahnede kadınlar var. Yaptıkları soygunlar ile izleyicileri  ekranı kilitleyen filmde yine muhteşem bir soygun planının kadın hırsızlar tarafından nasıl gerçekleştirildiğini izleyeceksiniz.  2018 yılı içinde vizyona giren filmlerin pek çoğu devam filmi niteliğinde.

25. Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi

2018 Yılının en çok izlenen filmleri

Star Wars serisinin deva filmi Han Solo.  Han Solo‘nun tehlikeli yeraltı suç dünyasındaki maceraları sırasında uzun süre arkasını kollayacak olan Chewbacca ve Lando Calrissian ile  nasıl tanıştığını izliyoruz.

26. Oyun Gecesi – Game Night

Oyun Gecesi - 2018 Yılının en çok izlenen filmleri
2018 Yılının en çok izlenen filmleri

Bir grup arkadaş düzenli olarak aralarında oyun geceleri tertip ederler. Bu gecelerde oyun oynayan arkadaşlar rutinden sıkılınca oyunu değiştirirler. Ortaya koydukları bir senaryo üzerinden yeni bir oyun tertip ederler. Bu senaryo oyun olmaktan çok daha fazlasıdır.

27. Her Gün – Every Day

Every Day 2018 Yılının en çok izlenen filmleri
2018 Yılının en çok izlenen filmleri

Her gün farklı bedenlerde uyanan bir gencin artık durumu kabullenip kurallarını koyduğu bir hayatı yaşar. Tabii ki aşk engel dinlemez

28. Tomb Raider

2018 Yılının en çok izlenen filmleri

Ünlü video oyununun uyarlaması olan filmde,   Lara Croft  karakterini bisikletli kurye olarak izliyoruz. Babasının aniden ortadan kaybolmasını araştıran Lara gerçeklerle nasıl mücadele edecek ?

29. Dead Pool 2

Deadpool 2  2018 Yılının en çok izlenen filmleri
2018 Yılının en çok izlenen filmleri

Aksiyon sahnelerinden daha çok mizahi diyalogları ile  öne çıkan devam filmi Deadpool 2 yine nefes kesiyor. Geçmişten gelen ve filme dahil olan Cable,   gelecekte çok tehlikeli bir suçlu olacak olan  çocuğu aramak için geldiği yerde haşarı çocuk Deadpool ile yolları kesişir. Mizahi ve aksiyon dolu sahneleriyle 2018’in en iyi filmlerinden birisidir. Özellikle süper kahraman filmlerini seven izleyicileri için kesinlikle izlenmesi gereken filmlerinden birisidir.

30. Jurasssic Park: Yıkılmış Kırallık – Jurassic World: Fallen Kingdom

2018 Yılının en çok izlenen filmleri

Toplam 5 seriden oluşan Jurassic Park filminin ilki 1993 yılında vizyona girmişti. Serinin son filmi isim olarak Jurassic Dünyası olarak değişse de  konu olarak benzer bir senaryoya sahiptir.  Bir kaza sonucu serbest kalan dinozorlar ve ziyaretçilerin hikayesi anlatılmaktadır. Bu seride suda  yaşayan Dinozorları da göreceğiz.

31. Annihilation – Yok Oluş

  2018 Yılının en çok izlenen filmleri
2018 Yılının en çok izlenen filmleri

Dünya üzerinde  garip bir enerji kaynağı ortaya çıkar. Bilim adamları onu karantinaya alınarak incelemeye çalışırlar. Ancak bu enerji zamanla büyüyerek birçok yeri etkisi altına almıştır. Etkisi altında olan yerlere giderek araştırma yapmaya çalışanlar geri dönmemektedir. Son olarak bir grup bilim insanı ne oldu ne anlamak için enerji kaynağının merkezine yolculuğa çıkarlar. Bu bir yok oluş mudur yoksa yeni bir başlangıç mı bunun cevabını ararken yaşadıkları olaylar onları amaçlarından saptırır .

32. İnanılmaz Aile 2 – Incredibles 2

Listemizde müthiş bir animasyon daha. Aile boyu süper güçleri olan İnanılmaz Ailenin yeni maceralarıyla iyi seyirler.

33. Bizim İçin Şampiyon

2018’in Romantik filmleri

Gerçek bir hikayeden yorumlanan filmde filmi ismine veren bir at sayesinde bir araya gelen Halis ve Begüm’ün aşkını anlatıyor. Güzelliği ile kendine ilgisi olan olmayan herkesi hayran bırakan efsane yarış atı Bold Pilot ve Jokeyi ile başlayan filmi romantik tarzda film severler hayranlıkla izleyeceklerdir.

2018 Filmleri yazımız içerisinde görmek istediğiniz diğer filmler için bizlere yorumlardan ulaşabilirsiniz. Şayet en iyi 2018 filmlerini izlediyseniz 2019 Filmleri yazımıza göz atabilirsiniz. Yada film yerine dizi izlemek isterseniz en çok izlenen yabancı diziler yazımıza bir göz atın.

En iyi sitcom Diziler  yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.