İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Netflix’in Dünyada En Çok İzlenen 10 Filmi

Son güncelleme tarihi Ekim 6, 2021

Netflix Tüm Dünyada En çok İzlenen ve Beğenilen En iyi Filmlerini Açıkladı
Dijital yayın platformu konusunda devrim yapan Netflix kendi yapımı olan ve izleyiciler tarafından en çok beğenilen 10 Filmini açıkladı. Açık konuşmak gerekirse en çok izlenen dizileri genelde herkes tarafından biliniyor. Liste, 64 milyon izlenme sayısıyla Stranger Things ile başlıyor ve La Casa De Papel, You gibi dizilerle devam ediyor. Peki En Çok İzlenilen Netflix Filmleri Neler ?

En iyi Netflix Filmleri ;

10. Fyre (20 milyon izlenme)

En çok izlenen Netflix Filmleri- Fyre
En çok izlenen Netflix Filmleri- Fyre

En çok izlenen Netflix Filmleri içinde belgesel tadında bir yapım ile yazımız başlıyor. Fyre gerçekte başarısız olan bir müzik festivalinin belgesel-film tadında sinemaya uyarlanmış halidir. Organizasyon Fyre Media Inc isimli bir şirketin CEO’su olan Billy McFarland ve rapçi Ja Rule tarafından yapılmaya çalışıldı. Organizasyonun reklam aşamasında sunulanlar gerçek anlamda ziyaretçi sayısını artırdı. Ancak adaya gelen konuklar, vaat edilenden çok daha farklı bir gerçekle karşılaştı.

9. Otherhood (29 milyon izlenme)

En Çok İzlenen Netflix Filmleri – 29 Milyon İzleme Otherhood

Kendilerini dışlanmış ve unutulmuş hisseden eski dostlar Carol (Angela Bassett), Gillian (Patricia Arquette) ve Helen (Felicity Huffman), yetişkin oğullarıyla görüşmek için arabayla New York’a gitmeye karar verirler. Yolculuk sürecinde, hayatlarını değiştirmesi gerekenin yalnızca oğulları olmadığını fark ederler. Aile bağlarını güçlendirmek için çıktıkları bu yolculuk, bu üç kadını çocuklarıyla, arkadaşlarıyla, eşleriyle ve en önemlisi de kendileriyle ilişkilerini irdeletir. Sonuç olarak hayatlarını yeniden düzenlemeleri gerektiğini fark ederler.

8. Always Be My Maybe (32 Milyon izlenme)

En iyi Netflix Filmleri – Always Be My Maybe

En çok izlenen Netflix Filmleri Always be My Baby. Aslına bakacak olursak bu film, fazlasıyla aşina olduğumuz romantizm filmlerinden bir tanesi. Birbirlerinin çocukluk aşkı olan iki kişi, tam 15 yıl sonra yeniden karşılaşıyorlar ve aralarında unutulan şeyler yeniden hatırlanıyor. Filmin kısa bir bölümünde Keanu Reeves’in de yer alması, Always Be My Maybe’yi biraz daha çekici yapmış gibi görünüyor.

7. Secret Obsession (40 milyon izlenme)

En başarılı Ntflix Filmleri – Secret Obsession

Secret Obsesion, psikolojik bir gerilim filmidir. Jennifer isimli bir kadın ciddi bir saldırıya uğrar. Belli bir süre sonra gözlerini hayata tekrar açar. Ancak kadın hafızasını yitirmiştir ve hiçbir şeyden haberi yoktur. Yanında ise eşi olduğu söyleyen “Russel” bulunmaktadır. Jennifer bir süre sonra taburcu edilir ancak kadın, içgüdüsel olarak kendisini rahat hissetmemektedir. Bir süre sonra ise işler tamamen sarpa sarar. Secret Obsession en çok izlenen psikolojik gerilim konulu Netflix Filmidir.

6. The Highwaymen (40 milyon izlenme)

Netflix Filmleri – The Highwaymen

Bu harika NETFLIX Filmi, Bonnie ve Clyde’ı yakalayan efsane dedektiflerin şimdiye kadar anlatılmamış hikâyesini ekranlara taşıyor. FBI’ın tüm ekipleri ve en yeni adli tıp teknolojisi ülkenin gelmiş geçmiş en kötü ününe sahip iki suçlusunu yakalamaya yetmez. Erken yaşta birimden ayrılmış olan, Teksas Eyaleti Özel Polis Biriminin iki eski üyesi (Kevin Costner ve Woody Harrelson) bu işi halletmek için tekrar görevlendirilir. Sezgilerini ve eski usulleri kullanmaktan aşka ildikleri bir şey yoktur.

5. Tall Girl (41 milyon izlenme)

En çok izlenen Netflix Filmleri – Tall Girl

Okulun en uzun boylu kızı olan Jodi, heybetli vücudu içinde kendini asla tam olarak rahat hissetmemiştir. Ancak yıllarca kambur durduktan, alay edildikten ve her ne pahasına olursa olsun dikkat çekmekten kaçındıktan sonra, Jodi nihayet dik durmak için gerekli öz güveni bulmaya karar verir.

4. The Perfect Date (48 milyon izlenme)

En çok izlenen Netflix Filmleri – The Perfect Date

The Perfect Date, Netflix’in popüler romantik gençlik filmlerinden bir tanesi. Bu filmde üniversiteye gidebilmek için para biriktirmek isteyen bir liselinin hikayesi anlatılıyor. Öyle ki liseli gencimiz, para biriktirebilmek için sahte sevgili olarak hizmet vermektedir. Ancak bu kez işler çok da yolunda gitmez ve bir süre sonra ortaya gerçek duygular çıkar.

3. Triple Frontier (52 milyon izlenme)

En Çok İzlenen Netflix Filmleri – TRİPLE FRONTİER 52 Milyon

Aksiyon, macera ve suç. Triple Frontier bunların hepsini bünyesinde taşıyan ve izleyicilere zamanın nasıl geçtiğini unutturan bir yapım. Bu filmde ABD’nin özel kuvvetler biriminde görev almış olan 5 arkadaşın hikayesine gideceğiz. Bu beş arkadaş aslında, Güney Amerikalı bir uyuşturucu baronunu devirmek için bir araya gelmiştir ancak işler, hiç de istendiği gibi gitmeyecektir.

2. Murder Mystery (73 milyon izlenme)

En Çok İzlenen Netflix Filmleri – Murder Mystery

New Yorklu polis (Adam Sandler), karısını (Jennifer Aniston) uzun zaman önce söz verdiği Avrupa seyahatine nihayet çıkarır. Uçakta şans eseri tanıştıkları birisi sayesinde, yaşlı milyarder Malcolm Quince’in devasa yatında aile arasında gerçekleşen bir buluşmaya davet edilirler. Quince öldürüldüğünde ise, modern bir Katil Kim? oyununun baş şüphelileri hâline gelirler. MURDER MYSTERY, dünyaca ünlü yıldız oyuncu kadrosunun yanı sıra, Adam Sandler ve Jennifer Aniston’ı yeniden bir araya getiriyor.

1. Bird Box (80 milyon izlenme)

En Çok İzlenen Netflix Filmleri – Bird Box

Gizemli bir güç, dünya nüfusunun büyük bir kısmını yok edince geriye tek bir gerçek kalır: Onu görürsen, kendini öldürürsün. Bilinmezliklerle dolu bir yola giren Malorie; aşkı, umudu ve yeni bir hayata başlama fırsatını bulsa da işler istediği gibi gitmez. Şimdi, iki küçük çocukla birlikte sığınabilecekleri tek yere doğru tehlikeli bir nehir boyunca kaçmak zorundadır. Hayatta kalmak için çok tehlikeli bu iki günlük yolculuğu gözleri kapalı halde tamamlamaları gerekecektir. Oscar ödüllü Susanne Bier imzalı yeni bir gerilim filmi olan BirdBox da’ta Trevante Rhodes, Sarah Paulson ve John Malkovich gibi birbirinden ünlü isimleri içeren ekibe başrolde Oscar ödüllü Sandra Bullock eşlik ediyor.

En çok izlenen en iyi kore filmleri yazımıza buradan ulaşabilirsin

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.