İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Çok İzlenen / En İyi Kore Dizileri

Son güncelleme tarihi Ekim 6, 2021

Ülkemizde artan Kore Dizi izleyicisini düşünerek sizler için farklı web platformları ve yorum incelemeleri sonucunda oluşan en iyi ve En Çok izlenen Kore dizileri ni derledik.  Güney Kore’nin sinema ve müzikteki ilerleyişi her geçen gün çığ gibi büyümekte. Özellikle Türkiye den ciddi destek görmekteler. Biz de bunu dikkate alarak en çok izlenen Kore Dizileri listesi hazırladık;

Eunggeubnamnyeo (Emergency Couple)

IMDb Puanı: 8,0
Türü: Romantik Komedi
Yapım Yılı: 2014
Sezon Sayısı: 1 Bölüm Sayısı: 21

En Çok izlenen kore dizileri - Eunggeubnamnyeo (Emergency Couple)
En Çok izlenen kore dizileri – Eunggeubnamnyeo (Emergency Couple)

En çok izlenen Kore dizileri listemizin ilki Acil servis çifti. Biri Diyetisyen, diğeri tıp fakültesi öğrencisi iki genç evlenmeye karar verirler. Aileleri bu duruma onay vermese de evlenirler. Daha sonra tıp fakültesini bırakıp mümessil olan Chang Min için işler değişir. Çünkü Jin Hee nin ailesi doktor bir ailedir ve bu durumu onları çok rahatsız eder. Süreçle beraber değişen fikirleri ile evliliklerini bitirirler. Daha sonra yarım bıraktıkları tıp fakültesine dönüp mezun olurlar. Stajyer olarak geldikleri acil serviste karşılaşırlar ve hikaye bu andan itibaren başlar.

Kore Dizisi Emergency Couple Fragmanı

Welkeom 2 Laipeu (Welcome 2 Life)

IMDb Puanı: 6,5
Türü: Fantastik Drama
Yapım Yılı: 2019
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Welkeom 2 Laipeu (Welcome 2 Life)
En Çok izlenen kore dizileri – Welkeom 2 Laipeu (Welcome 2 Life)

Dizimiz bencil bir avukatın dönüşümünü konu almaktadır. Dizi kahramanı olan Avukatımız, yasalar üzerinden avantaj sağlamaya çalışan insanlara yardım ederken, bir gün geçirdiği trafik kazası sonucu paralel bir evrene çekilir. Bu paralel evrende, kendisi yasaların boşluklarına asla izin vermemeye çalışan bir savcıdır. Tüm bunların yanı sıra, kendi evreninde 10 yıl önce ayrıldığı kız arkadaşıyla bu evrende evlidir. Dizi de karakterimizin bu dünyaya ayak uydurma çabasını konu alıyor.

Sungkyunkwan Scandal

IMDb Puanı: 8,1
Türü: Komedi, Dram, Tarihi
Yapım Yılı: 2010
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Sungkyunkwan Scandal
En Çok izlenen kore dizileri – Sungkyunkwan Scandal

En çok izlenen Kore dizileri içerisinde  tarihi bir  dizi. Kim Yoon Hee, hasta erkek kardeşinin kimliğini kullanarak çalışıp ailesini geçindirmeye çalışmaktadır. Şansına Yoon Hee Sungkyunkwan üniversitesine kabul edilir ve orada Sun Joon, Jae Shin ve Yong Ha’yı tanıma fırsatı bulur. Bu dört öğrenci kendilerini güç adına yapılan savaşın ortasında bulurlar. Bütün bunlar olurken Yoon Hee aynı zamanda kadın kimliğini gizlemek zorundadır. Fakat zaman geçtikçe arkadaşlar arasındaki duygular filizlenmeye başlar ve kimliğini gizlemesi gittikçe zorlaşır

Kore Dizileri – Sungkyunkwan Scandal Fragmanı

Eobiseu (Abyss)

IMDb Puanı: 7,0
Türü: Romantik Komedi, Fantastik
Yapım Yılı: 2018
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri -Eobiseu (Abyss)
En Çok izlenen kore dizileri -Eobiseu (Abyss)

‘Abyss’ adlı gizemli yuvarlak bir nesnenin sayesinde, ruhlarının güzelliklerine göre dış görünüşleri değişen iki insanın etrafında dönmektedir. Cha-Min (An Se-Ha) bir kaza sonucunda hayatını kaybeder. Kazaya neden olan gizemli güçlere sahip bir varlık (Seo In-Guk), onu ‘Abyss’i kullanarak hayata döndürür. Cha-Min hiç çekici biri değilken oldukça yakışıklı birisi olarak başka bir bedende (Ahn Hyo-Seop) hayata döner. Ayrıca gizemli varlık, ‘Abyss’i ona verir. Ertesi gün Cha-Min, 20 yıldır arkadaşı olan Se-Yeon’un (Kim Sa-Rang) bir cinayete kurban gittiğini öğrenir. Dahası cinayetin bir numaralı zanlısı kendisidir. ‘

En çok izlenen Kore Dizisi Abyss’in Fragmanı

49 Days

IMDb Puanı: 8,2
Türü: Dram
Yapım Yılı: 2011
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri -49 Days
En Çok izlenen kore dizileri -49 Days

Nişanlısı ile evlenme planları yapan Shin Ji Hyun, bu koşuşturmaları yaparken bir trafik kazası geçirir. Ağır yaralan Shin tüm çabalara rağmen komaya girer. Shin komadeyken arafta olduğunu fark eder. Karşısına bir ruh bekçisi çıkar. Bekçi ona hayatına geri dönebileceğini ama bunun bir şartı olduğunu söyler.Şart gayet açıktır; ailesi haricinde 3 kişinin onun için gerçekten göz yaşı dökmesi gerekmektedir. Bunu sağlaması için bekçi ona sadece 49 gün verir. En çok izlenen Kore dizileri yazımızda Kore dizilerinde ölümden sonraki hayat konuları çok fazla işlenmiştir.

Kore dizisi 49 Gün’ün Fragmanı

Shinsaui Poomgyuk (A Gentleman’s Dignity)

IMDb Puanı: 8,3
Türü: Komedi, Dram, Romantizm
Yapım Yılı: 2012
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri -Shinsaui Poomgyuk (A Gentleman’s Dignity)
En Çok izlenen kore dizileri -Shinsaui Poomgyuk (A Gentleman’s Dignity)

Profesyonel şirket insanlarının kariyerleri ve aşk hayatlarıyla ilgili bir dizi. Kırklarında dört adamın aşk, ayrılık, başarı ve başarısızlıklarıyla ilgili bir hikaye anlatacak. Kim Do Jin (Jang Dong Gun) başarılı bir mimardır, takım kaptanı lise öğretmeni Song Yi Soo (Kim Ha Neul) ile arasındaki ilişkiyi merkezine alan dizi En İyi Yeni Aktris, En İyi Soundtrack, En İyi Çift Ödülü gibi ödüllere sahip, toplamda ise on dokuz tane ödülü var. İzlemeye değer bir yapım. En çok izlenen Kore dizileri içerisinde en bol ödüllü Kore dizisi.

Syucheu (Suits)

IMDb Puanı: 7,1
Türü: Suç, Gerilim, Drama
Yapım Yılı: 2018
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri -Syucheu (Suits)
En Çok izlenen kore dizileri -Syucheu (Suits)

İngilizce ismi Suits olan bu dizi, aynı isme sahip Amerikan dizisinin Kore’de yapılmış hali. Fotografik hafızası çok ama çok güçlü olan Go Yeon Woo, ailesini küçük bir çocukken kaybettiği günden beri avukat olmak ister. Her ne kadar üniversiteye gitmek istese de hukuk bölümünü okuyamaz. Ancak bir gün, gelişen olaylar sonucu kendisini bir avukatlık bürosu için yapılan iş görüşmesinde bulunur. Burada Go Yeon Woo’nun yeteneklerinden çok etkilenen Choi Kang Seok, ne olursa olsun Go Yeon Woo’yu işe alır. Sonrasındaysa bu iki karakterin maceraları anlatılmaya başlanır.

Kkotboda Namja (Boys Over Flowers)

IMDb Puanı: 8,4
Türü: Romantik, Drama (yer yer komedi Değişik bir konsept)
Yapım Yılı: 2009
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri -Kkotboda Namja (Boys Over Flowers)
En Çok izlenen kore dizileri -Kkotboda Namja (Boys Over Flowers)

Jan Di’ye, elitlerin gittiği Shin Hwa Lisesinde Joon Pyo tarafından zorbalık edilir. Joon Pyo, F4’ün lideridir. F4 ise dört en zengin ve en yakışıklı erkeklerden oluşur. Joon Pyo, Jan Di’ye karşı romantik duygular beslemeye başlar ama Jan Di ise Joon Pyo’nun en iyi arkadaşı Yoon Ji Hoo’yu sevmektedir. Min Ho Lee’nin ününü kazandığı bu dizi, Kore dizisi izlemeye başlayanların ilk izlediği dizilerden biridir.

Shinui (Faith)

IMDb Puanı: 8,4
Türü: Dram, Kurgu, Tarih
Yapım Yılı: 2012
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Shinui (Faith)
En Çok izlenen kore dizileri – Shinui (Faith)

Goryeo döneminden bir savaşçı ile günümüzden Goryeo dönemine giden bir kadın doktorun arasındaki zaman ve mekan dinlemeyen aşklarını anlatmaktadır. Prenses Nogoog , Çin tarafından kaçırılmış ve daha sonra serbest bırakılmıştır. Ancak yaralıdır. Genel Cerrahide çalışırken daha az yorularak daha fazla para kazanabileceğini düşünerek Estetik Cerrahiye geçiş yapan Doktor Eun-Soo , hayattan pek bir beklentisi olmayan, sürekli uyuyan, paraya ve kadınlara ilgi duymayan General Choi Young tarafından, Prenses’i iyileştirmesi için Kore tarihinin 660 yıl öncesine kaçırılır. Doktor Eun-Soo kendisine yabancı bu yerde zorla çalıştırılsa da Prenses’i iyileştirmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. 

Haereul poomeun dal (Sonsuza dek)

IMDb Puanı: 8,0
Türü: Dram, Fantastik
Yapım Yılı: 2012
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Haereul poomeun dal (Sonsuza dek)
En Çok izlenen kore dizileri – Haereul poomeun dal (Sonsuza dek)

En çok izlenen Kore Dizileri arasında ki dizmiz King Lee Hwon ile kadın şaman olan Wol arasında geçen aşkı anlatıyor. Soylu bir ailede dünyaya gelen Wol bir süre sonra prenses oluyor fakat bazı tuzaklarla karşı karşıya gelip yargılanıyor ve sonunda bir şaman olarak yaşamaya başlıyor. Wol/Yeon Woo (Han Ga İn):Küçücük bir kızken onun güzelliğini kıskanan kötü insanlar tarafından öldürülecek iken bir kadın şaman tarafından kurtarılır.Daha önce bir kez nişanlandığı Lee Hyun ile tekrar karşılaştığında, artık Wol (Ay) ismi ile büyüyen bir kadın şaman olmuştur. Lee Hyun çocukken tanıdığı Yeon ile Wol’un arasındaki benzerlikleri görünce ona aşık olur.Ama aynı zamanda Lee Hyun’un üvey kardeşi Yang Myung Gun da Wol’ü sevmektedir. Yeon Woo’nun ölüp ölmediği konusunda şüpheler varken acaba Yeon Woo hayatta bunlara dayanabilecek mi?

W – Du gaeui segye (W – Two Worlds)

IMDb Puanı: 8,0
Türü: Dram, Fantastik, Romantik
Yapım Yılı: 2016
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - W - Du gaeui segye (W - Two Worlds)
En Çok izlenen kore dizileri – W – Du gaeui segye (W – Two Worlds)

30’lu yaşlarının başlarında farklı dünyaların insanı olan bir kadın ve erkeğin aşk hikâyesini anlatıyor. Farklı dünyalar derken mecaz yapmıyoruz! Lee Jung Suk bir çizgi roman kahramanıdır. Gerçek değildir. Bir girişim şirketinin sahibidir ve büyük bir mal varlığına sahiptir. Zeki, mesafeli ve çok çekici birisidir. Han Hyo Joo ise gerçek dünyada yaşamaktadır. Kardioloji asistanıdır. Gönlü geniş ve sıcakkanlı bir kadındır. Babası ünlü bir çizgi roman yazarı olan Han Hyo Joo ise Lee Jung Suk’un dünyasını çizen W isimli webtoon’un yazarıdır ve bir gün Han Hyo Joo gizli bir el tarafından çizgi roman dünyasının içine çekilir. İşte olaylar buradan sonra akıl almaz ve heyecan dolu bir şekilde gelişir.

Siti Hyunteo (City Hunter)

IMDb Puanı: 8,4
Türü: Aksiyon, Romantizm, Macera
Yapım Yılı: 2011
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Siti Hyunteo (City Hunter)
En Çok izlenen kore dizileri – Siti Hyunteo (City Hunter)

1893’te yirmi bir Güney Kore askeri, bir grup Kuzey Kore memurunu öldürmek için gizli bir göreve gider. Görevin gerçekleşmesinden önce Güney Kore hükümeti bu görevden vazgeçer ve kendi askerlerini öldürmek zorunda kalır. Lee Jyn Pyo bu askerlerden kurtulan tek kişidir ve ölmüş silah arkadaşlarının intikamını almaya yemin Eder. Bunu başarmak için, bu görevde öldürülmüş en yakın arkadaşının oğlunu yanına alır onu büyütür ve yetiştirir. Yirmi sekiz yıl sonra bu çocuk artık bir yetişkin olmuştur, kahramanımız Lee Yun Seon, Seoul’a gider ve babasının içinde bulunduğu grubun ölümüne karar veren Bes politikacıyı bulmak için yola çıkar. Fakat olaylar işin içine duygular girince karışmaya başlar.Kore Dizisi severlerin kaçırmaması gereken bir dizi dizi diyebiliriz.

Kingdom

IMDb Puanı: 8,3
Türü: Aksiyon, Gerilim, Drama
Yapım Yılı: 2019
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Kingdom
En Çok izlenen kore dizileri – Kingdom

Kingdom da içinde bolca gizem ve gerilim barındıran çok izlenen ve sevilen Kore dizilerinden biri. Dizide, kralı hakkında çeşitli hastalık iddiaları yayılan bir krallığın, bu dedikodularla mücadele etme çabası anlatılıyor. Tüm bunların yanında, krallığın genç prensi bahsi geçen, ülkeyi yerle bir etmek üzere olan salgını aşmak için tek umut.

Master’s Sun

IMDb Puanı: 8,5
Türü: Komedi, Kurgu, Korku
Yapım Yılı: 2013
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Master's Sun
En Çok izlenen kore dizileri – Master’s Sun

Yıllar önceki bir hadise sayesinde Tae Gong Shil, hayaletleri görme ve onlarla konuşma yeteneği kazanmıştır. Yıllar geçmiş olsa da onu hala korkutmaya ve ondan yardım istemeye devam ederler ve bu yüzden Tae Gong Shil’in normal bir hayat kurması imkansız hale gelir. Hayaletler onu işinden kovdurmaktan tutun aşk hayatına kadar bir sürü olayda olumsuz etkilemektedir. Yağmurlu bir gecede, bir hayalete yardım ettikten sonra bir alışveriş merkezinin CEO’su yakışıklı Joo Jong Won’un arabasına otostop çeker. Joo Jong Won, Tae Gong Shil’in deli olduğuna karar verir ve ondan kurtulur. Yine de Tae Gong Sil bu adamı aramaya ve ona yakın olmaya kararlıdır, çünkü ona dokunduğunda çevresindeki hayaletler yok olur.

Keopi Peurinseu Hojeom (Coffee Prince)

IMDb Puanı: 8,5
Türü: Komedi, Dram, Romantizm
Yapım Yılı: 2007
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Keopi Peurinseu Hojeom (Coffee Prince)
En Çok izlenen kore dizileri – Keopi Peurinseu Hojeom (Coffee Prince)

Go Eun Chan çalışarak annesinin ve kız kardeşinin geçimini sağlayan genç bir kadındır. Kısa saçları, erkeksi kıyafetleri ve davranışları nedeniyle çoğu zaman genç bir erkek olduğu sanılır. Zengin Choi Han Kyul onu “eşcinsel sevgilisi” olarak işe alır, bu sayede büyükannesinin kendisine ayarlamaya çalıştığı kadınları korkutmayı amaçlar. Daha sonraları Han Kyul’dan kendisini ispatlaması amacıyla bir kahve dükkanı işletmesi istenir. Eu Chan ise bu dükkanda çalışmak için erkek rolü yapmaya devam eder. Bu rol ise patronuna aşık olunca gittikçe zorlaşır. Han Kyul ise bu “erkeğe” karşı hissettiği duygular tarafından şaşırmış ve kafası karışmıştır.

Byeol-e-seo on geu-dae (You Who Came from the Stars)

IMDb Puanı: 8,3
Türü: Komedi, Dram, Fantastik
Yapım Yılı: 2013
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Byeol-e-seo on geu-dae (You Who Came from the Stars)
En Çok izlenen kore dizileri – Byeol-e-seo on geu-dae (You Who Came from the Stars)

400 sene önce gezegenimize gelen, Do Min-Joon isimli bir uzaylının hikayesini anlatıyor. Bu uzaylı, kendi gezegenine dönebilmesine 3 ay kala, ülkenin ünlü aktrislerinden Chun Song-Yi ile tanışıp, yüzyıllardır kendini soyutladığı insanlara karışmaya başlar.

Tae-yang-eui hoo-ye (Descendants of the Sun)

IMDb Puanı: 8,5
Türü:  Fantastik, Romantik
Yapım Yılı: 2016
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Tae-yang-eui hoo-ye (Descendants of the Sun)
En Çok izlenen kore dizileri – Tae-yang-eui hoo-ye (Descendants of the Sun)

Güney Kore Özel Kuvvetleri üyesi Yoo Shi Jin ve Doktor Kang Mo Yeon arasında başlayan bir aşk hikayesi var. Bu aşk hikayesi klasik bir drama dizisi olduğu yönünde sizi yanıltmasın. Çünkü bu iki karakter çok geçmeden kendilerini oldukça tehlikeli durumlar içinde buluyorlar. Hem kendi ülkelerinde, hem de Urk’ların hayali ülkesinde.

Sikeurit Gadeun (Secret Garden)

IMDb Puanı: 8,6
Türü: Komedi, Drama, Kurgu
Yapım Yılı: 2010
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Sikeurit Gadeun (Secret Garden)
En Çok izlenen kore dizileri – Sikeurit Gadeun (Secret Garden)

Kim Joo Won, harika görünüşlü fakat kibirli ve çocukça bir adamdır. Gil Ra IM, gözde aktristlerin kıskandığı vücudu ve güzelliği olan bir dublördür. Bir gün yolları birleşir ve tuhaf bir eve girerler. Evdeki garip bir yaşlı kadın onlara içmeleri için içki verir. Ertesi gün ikili uyandıklarında, bedenlerinin yer değiştiğini görürler…

Hilleo (Healer)

IMDb Puanı: 8,5
Türü: Aksiyon, Komedi, Suç
Yapım Yılı: 2014
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri - Hilleo (Healer)
En Çok izlenen kore dizileri – Hilleo (Healer)

Hilleo (Healer) dizisi, aslında ünlü bir muhabirin geçmişteki önemli bir davanın gerçek yüzünü incelemesini konu almaktadır. Bu sırada muhabire Seo Jung-Hoo ve Chae Young-Shin karakterleri de olayın gerçek yüzünü aydınlatması için yardımcı olmaktadır. Seo Jung-Hoo, Healer adıyla bilinen önemli bir ajandır. Sahip olduğu üstün yetenekleri ile her türlü problemin üstesinden gelebilecek bir karakterdedir. Chae Young-Shin ise genç ama işini çok seven ve tutkuyla yapan bir muhabirdir. Aşk ve Suç arasında gelişen olayları konu almaktadır.

Hotel Del Luna

IMDb Puanı: 8,5
Türü: Fantastik, Drama, Gerilim
Yapım Yılı: 2019
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri -Hotel Del Luna

Hotel del Luna’nın CEO’su Jang Man Wol, yıllar önce yaptığı bir hatayüzünden otelde çalışmak zorunda kalır. Kendisi güzel ancak açgözlü bir karaktere sahip. Bir süre sonra, beklenmeyen sebeplerden ötürü otele Goo Chan-Sung isimli bir yönetici yardımcısı gelir. Otelin müşterileri arasındaysa hayaletler bulunmakta. Bu arada Hotel Del Luna, birçok Kore dizisi sever tarafından en iyi Kore dizisi olarak adlandırılıyor.

Byeoreseo on Geudae (You Who Came From Stars / My Love From Another Star)

IMDb Puanı: 8,6
Türü: Komedi, Dram, Kurgu
Yapım Yılı: 2013
Sezon Sayısı: 1

Byeoreseo on Geudae (You Who Came From Stars / My Love From Another Star)
Byeoreseo on Geudae (You Who Came From Stars / My Love From Another Star)

Gezegenimize dört yüz yıl önce gelen uzaylı Do Min Joon, kendi gezegenine üç ay sonra dönebilecektir. Ünlü oyuncu Chun Song Yi ile tanıştığında ise kendini insanlardan uzak tutarak yaşadığı yüz yıllar bir sona ulaşır. Yeopgijeogin Geunyeo’dan bildiğimiz Ji Hyun Jun ve Deurim Hai’da kalbimizi feheden Soo Hyun Kim başrollerde. Son zamanlarda aradığımız bir romantik komedi tarzını yakalayan dizi, oldukça başarılı ve kesinlikle izlemeye değer bir yapım.

Gaksital (Bridal Mask)

IMDb Puanı: 8,7
Türü: Akisyon, Tarih, Romantizm
Yapım Yılı: 2012
Sezon Sayısı: 1

En Çok izlenen kore dizileri – Gaksital (Bridal Mask)

Aynı isimli seriden alınmış Bridal Mask, izleyicilerini Japon emperyalizmi yükselişindeki 1930’ların Kore’sine götürüyor. Lee Kang To, Japon kolonicileri tarafından işe alınmış hırslı bir Koreli subaydır. Annesinin onaylamaması ve abisinin Japonlarla düşmanca tarihine rağmen Kang To, kolonicilerin kurallarına göre oynayarak başarılı olma ve ailesini sefaretten kurtarma hayallerindedir. Fakat, gelinlerin kullandığı maskeden takan gizemli bir insan (The Bridal Mask) sürekli Kang To’nun yoluna çıkmaktadır. The Bridal Mask, Zorro gibi insanları Japon kolonicilerinden korur. Kang To ve Bridal Mask’in yolları kesişince ülkenin geçmişi sonsuza dek değişir.

Chuno (The Slave Hunters)

IMDb Puanı: 8,8
Türü: Aksiyon, Drama, Tarih
Yapım Yılı: 2010
Sezon Sayısı: 1

En Çok İzlenen Kore Dizileri Zirvesinde – Chuno (The Slave Hunters)

Her zaman diliminde karşımıza çıkan sorunları anlatan bir dizi; arkadaşlık, aşk, onur, bağlılık… Dae-gil, Un Nyun isimli bir köleye aşık asil bir adamdır, Un Nyun da Dae Gil’in aşkına karşılık verir. Aile evi yanınca köleler kaçar ve Dae Gil, Un Nyun’u bulmak için köle avcısı olur. Tae Ha, işlemediği bir suçtan ötürü köle olmaya zorlanmış bir ordu generalidir. Tae Ha kaçınca Dae Gil onu bulmak için görevlendirilir. Bu iki adam da kendilerini Un Nyun’un içinde bulunduğu bir aşk üçgeninde bulurlar.Evet listemizin il sırası Kore Dizisi deyince akla il gelen dizi Chuno, dizimiz IMDb den 8,7 puan alan nadide bir dizi.

Chuno ile En Çok izlenen Kore Dizileri başlıklı yazımızın sonuna geldik. Dizi izlemek için önerilerimizi içeren yazılarımıza aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.