İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2021 Temmuz Ayında Yayınlanacak En Yeni Anime Önerileri

Son güncelleme tarihi Ekim 6, 2021

Okullarda kapandığına göre gelsin Anime‘ler gitsin Anime‘ler. Temmuz ayında heyecanla beklenen ve yayınlanacak olan Animeler’i sizler için derledik. Temmuz Ayında Yayınlanacak En Yeni Anime Önerileri ;

Vanitas no Carte

Tür: Tarihi, Fantezi, Vampir, Shounen, Doğaüstü
Yayım Tarihi: 3 Temmuz 2021
Stüdyo: Bones

Önümüzdeki aylarda yayınlanacak En Yeni Anime önerileri . Keyifle izleyeceğiniz En iyi animeler
Temmuz ayında izlemeye başlayabileceğiniz En yeni anime önerileri.

Konusu: Bir zamanlar Vanitas adında kendi türünden ölesiye nefret eden bir vampir yaşardı. Nefreti öyle büyüktü ki bir gün hepsinden intikamını alacak bir büyü kitabı yarattı (hikâye en azından bu şekilde), “Vantitas’ın Kitabı”. 19.Yüzyıl Paris’inde bir hava gemisi seyahati sırasında Vanitas, Noé adındaki bir genç adamla yolları kesişir. Ani bir vampir saldırısı sonucunda Noé, vampirler konusunda uzmanlaşmış bir doktor olan Vanitas ile tanışır.

Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore

Tür: Komedi, Fantezi
Yayım Tarihi: 7 Temmuz 2021
Stüdyo: EMT Squared

En Yeni Anime önerileri - En İyi Animeler
En yeni Anime Önerileri – En İyi Animeler

Konusu: Bir gün Reiji, başka bir dünyaya gönderilir. Bu dünyada eczacı olan Reiji, bir sürü iksir yapar yve kazandığı paralarla kendine bir eczane açar. Yaşadığı dünyada, yayı ile nişan almakta zorlanan Elf’den tutun istemsiz bir şekilde sürekli ateş püskürten Ejderha’ya kadar her bir canlı için iksir yapar. Bu şirin köy eczacımızın yeni, eğlenceli ama bir o kadar yavaş hayatına gelin tanık olalım.

Uramichi Oniisan

Tür: Komedi, Yaşamdan Kesitler
Yayım Tarihi: 6 Temmuz 2021
Stüdyo: Studio Blanc

En Yeni Anime önerileri - En İyi Animeler
En Yeni Anime önerileri – En İyi Animeler

Konusu: Ana karakterimiz olan 31 yaşındaki Omota Uramichi, çocuklara yönelik bir eğitici programda, “Together With Mama”, jimnastik antrenörlüğü yapmaktadır. Tatlı bir karaktere sahipmiş gibi gözükse de, yaşadığı duygusal dengesizlikler sonucu yetişkinliğin karanlık taraflarını da göstermesi öğrencilerini istemsiz olarak korkutur.

Re-Main

Tür: Spor, Okul
Yayım Tarihi: 4 Temmuz 2021
Stüdyo: MAPPA

En iyi anime önerileri – Re-Main

Konusu: Minato Kiyoumizu, ortaokulunun üçüncü yılında yaşadığı bir olay yüzünden su topunu oynamayı bırakır. Yine de liseye başladığında kendine bir söz verir ve su topunu tekrar oynamak ister. Arkadaşlarıyla birlikte okul takımına katılırlar fakat bu süreçte bir çok sorunla karşı karşıya kalacaklardır.

Kanojo mo Kanojo

Tür: Komedi, Romantizm, Shounen, Yaşamdan Kesitler, Okul
Yayım Tarihi: 3 Temmuz 2021
Stüdyo: Tezuka Productions

Önümüzdeki aylarda izleyebileceğiniz en yeni anime önerileri En iyi animeler
En iyi anime önerileri -Kanojo mo Kanojo

Konusu: Yıllarca yaşadığı karşılıksız aşk sonrası, Naoya Mukai sonunda çocukluk arkadaşı olan Saki Saki ile sevgili olur. İlişkisine kendine tam adarken ufak bir sorun çıkar. Nagisa Minase’den bir aşk itirafı alır. Bir yandan kız arkadaşının güvenini boşa çıkarmak istemezken bir yandan da Nagisa’yı incitmek istemiyordur. Naoya’nın aklına iki kızı da mutlu edeceğini düşündüğü bir fikir gelir. Ya da öyle midir?

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Tür: Macera, Fantezi
Yayım Tarihi: 7 Temmuz 2021
Stüdyo: C2C

Önümüzdeki aylarda izleyebileceğiniz en yeni anime önerileri En iyi animeler
En iyi anime önerileri – Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Konusu: Cesur bir savaşçı olarak başka bir dünyaya çağırılan liseli Makoto Musimi, dünya tanrıçası tarafından suratı çirkin olduğu için aşağılanır ve vahşi doğanın en ücra köşelerine sürgün edilir. Orklar, cüceler, ejderhalar gibi insan dışı yaratıklarla karşılaşır. Şimdi ise çeşitli karşılaşmalarda hayatta kalabilmek için büyü ve dövüşte olağanüstü güçler sergilemek zorunda kalır

HAYAO MİYAZAKİ ‘nin en iyi animeleri için tıklayınız…

Seirei Gensouki

Tür: Macera, Aksiyon, Fantezi, Dram, Romantizm, Harem
Yayım Tarihi: 6 Temmuz 2021
Stüdyo: TMS Entertainment

Önümüzdeki aylarda izleyebileceğiniz en yeni anime önerileri En iyi animeler
En iyi anime önerileri -Seirei Gensouki

Konusu: 5 yaşında iken gözlerinin önünde annesi öldürülen ve intikam almak isteyen Rio ve kaybolan çocukluk arkadaşıyla tekrar buluşamadan ölen Amakawa Haruto. Başka bir dünya, tamamen farklı geçmişlere sahip iki genç. Haruto’nun anıları ve kişiliği aniden Rio’nun bedenince canlanır. Bu karışık durum içerisinde ne yapacağını bilemeyen Rio, uyandığı dünyada yaşamak ister. İçinde yaşadığı krallıkta prenses kaçırılma olayına karışır ve prensesi kurtarır. Bunun şerefine Kraliyet Akademisi’nden (zengin ve güçlüler için olan bir okul) burs kazanır. Bu soylular okulunda fakir ve yetim biri olarak acaba ortama ayak uydurabilecek midir?

Shinigami Bocchan to Kuro Maid

Tür: Doğaüstü, Romantizm, Dram, Komedi
Yayım Tarihi: 4 Temmuz 2021
Stüdyo: J.C.Staff

Önümüzdeki aylarda izleyebileceğiniz en yeni anime önerileri En iyi animeler
En iyi anime önerileri – Shinigami Bocchan to Kuro Maid

Konusu: Küçükken bir cadı tarafından lanetlenen genç dük, dokunduğu her canlıyı öldürebileceği bir güç kazandı. Ailesinden ayrı kalmaya zorlandı ve ormanın derinliklerinde bir malikaneye terk edildi. Her ne kadar akranları tarafından dışlansa ve yokmuş gibi muamele görse de dük amamen yalnız değildi. Yanında uşağı ve hizmetçisi Rob ve Alice vardı. Zaman ilerledikçe bu lanetten kurtulmayı kendisine hedef edinen dükün başına bakalım neler gelecek.

Shiroi Suna no Aquatope

Tür: Yaşamdan Kesitler
Yayım Tarihi: 9 Temmuz
Stüdyo: P.A.Works

Önümüzdeki dönemde izleyebileeğiniz En İyi Animeler

Konusu: Hikayemiz, Tokyo’dan kaçıp gelen eski idol Fuuka Miyazawa ile bir akvaryumda çalışan 18 yaşındaki liseli kız Kukuru Misakino arasında geçmektedir. Kızlar hayallerini, yalnızlıklarını, arkadaşlıklarını, bağlarını keşfederken bir sorunla karşılaşırlar. Akvaryum yakın zamanda kapanmaktadır.

Peach Boy Riverside

Tür: Fantastik, Shounen
Yayım Tarihi: 1 Temmuz 2021
Stüdyo: Asahi Production

Konusu: Parlak, neşeli prensimiz Saltorine Aldike kırsaldaki küçük kalesinde yaşamaktadır. Bir gün karşısına “Oni” adında bir grup kötü iblis çıkar ve Krallık ’da yaşayan herkesi öldürmekle tehdit eder. Kibitsu Mikoto adındaki gezgin bu iblisleri “Şeftali Gözü” ile öldürerek krallığı kurtarır. Dış dünyadaki tehlikelerin farkında olmaya başlayan ana karakterimiz kendi yolcuğuna çıkmak ister.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.